SYSTÉM REGENERÁCIE MONADA

SYSTÉM REGENERÁCIE MONADA, vytvorený v priebehu 30-ročnej činnosti v tvorivom procese nadobúdania vedomostí, sebapoznávaním a praktickými skúsenosťami v práci s klientmi, je ucelený systém relaxačných aktivít s cieľom získať a zachovať si zdravie, mladosť a vitalitu, pokojnú, sviežu a pozitívne naladenú myseľ. Aplikácia systému v programe relaxačných pobytov umožňuje predchádzať zdravotným problémom a riešiť ich spoznávaním samého seba.

Počas dlhoročnej činnosti sme vyskúšali a vystriedali najrozmanitejšie relaxačné programy a postupne sme zvolili vždy tie, ktoré zaujali a získali si priazeň klientov. Najobľúbenejšie relaxačné aktivity sú dodnes súčasťou programu relaxačných pobytov a tvoria základ SYSTÉMU REGENERÁCIE MONADA. Testovali sme a prakticky realizovali rôzne jogové cvičebné zostavy a techniky, relaxačné a meditačné cvičenia, spôsoby zdravého stravovania a prepojili sme ich s duchovným poznaním a vlastnými skúsenosťami. V SYSTÉME REGENERÁCIE MONADA sú zakomponované mnohé spôsoby meditácie a spoznávania vlastných individuálnych daností každého človeka pomocou znamení zverokruhu, tarotového systému, numerológie, astrológie a vplyvu pozitívnych energií. Toto všetko prepojené do jedného celku tvorí základ zdravého a spokojného života.

Podstatnú a najdôležitejšiu súčasť programu v SYSTÉME REGENERÁCIE MONADA tvoria jogové regeneračné cvičenia ako spôsob rehabilitácie. Cviky a cvičebné zostavy sú nenáročné, rešpektujú momentálnu pohyblivosť a zdravotný stav. Pod vedením lektorky sa naučíte vnímať svoje telo ako celok, uvedomíte si podstatu pohybu aj nevyhnutnosť správneho držania tela. Budete prekvapení, ako rýchlo telo pozitívne reaguje na pravidelné cvičenie – kĺby sa uvoľnia a zväčší sa rozsah ich pohyblivosti, svaly budú pevnejšie, pohyb ľahší a ladnejší.

Naučíme vás obľúbiť si telesné cvičenia a vnímať, že pohyb s uvedomením a koncentráciou je zdrojom životnej energie. Nemajte obavy, že cvičenia nezvládnete! Joga v podaní MONADY je naozaj pre každého. Nesúťažíme, každý cvičí to a toľko, koľko zvládne. Tak, aby cvičenie bolo potešením a prínosom, nie stresom a vypätím. Cvičenia sú príjemné, zamerané na prehĺbenie dýchania, natiahnutie stuhnutého svalstva, posilnenie svalov okolo chrbtice a kĺbov tak, aby bol pohybový aparát funkčný a v dobrej kondícii čo najdlhšie – takže optimálne do konca života! Vyrovnaný a uvoľnený človek, ktorého prestane bolieť chrbtica, viditeľne omladne a skrásnie.

Vďaka aplikácii SYSTÉMU REGENERÁCIE MONADA je každý pobyt aj program komplexnou relaxáciou a regeneráciou.

Inšpirujte sa na niektorom z našich pobytov!

 

 

Skupinový pobyt MONADA KLASIK     OBJEDNAŤ

Klasický relaxačný pobyt s rehabilitačnou a relaxačnou jogou, zaujímavými prednáškami a liečebnými procedúrami


Skupinový pobyt MONADA TOP VÍKEND     OBJEDNAŤ

Tip na skvelý víkendový relax s jogovo-rehabilitačnými cvičeniami, kúpeľnými procedúrami a poznávacími vychádzkami


Individuálny pobyt MONADA IMPULZ     OBJEDNAŤ

Obľúbený pobyt ponúka denne jogovo-rehabilitačné cvičenie a unikátne piešťanské liečebné procedúry


Individuálny pobyt MONADA INTENZÍV     OBJEDNAŤ

Exkluzívny relaxačný pobyt vytvorený spojením toho najlepšieho z MONADY a Kúpeľov Piešťany – rehabilitačná joga a procedúry


Individuálny pobyt MONADA DETOX     OBJEDNAŤ

Pobyt s intenzívnym programom, zameraným na očistu organizmu formou praktických jogových cvičení a prednášok


Individuálny pobyt MONADA MEDITÁCIA     OBJEDNAŤ

Relaxačný pobyt s bohatým programom orientovaným na efektívne jogovo-rehabilitačné cvičenia a meditačné techniky