VIDEO cvičenia a meditácie MONADA

NOVINKA!

II. USB kľúč - Cvičenia a meditácie s MONADOU „na doma“
 

VIDEO CVIČENIA

Vzpriamené držanie tela (32:19 min.)
Cvičenie pôsobí na spevnenie všetkých svalových partií tela a podporuje zmysel pre rovnováhu. Ponaťahujeme svaly pozdĺž celej chrbtice, stabilizujeme polohu panvy, drieku a hrudnej časti chrbta, čím upravujeme držanie tela pri chôdzi. Zlepšujeme celkovú pohyblivosť, posilňujeme svaly panvového dna a ohýbače bedrových kĺbov.

Posilnenie chrbtového svalstva (34:17 min.)
Cviky intenzívne posilňujú chrbtové svaly - od bedrových až po šijové a krčné, zlepšujú pohyblivosť ramenných aj bedrových kĺbov a prispievajú k správnemu zdravému držaniu tela. Pôsobia ako účinná prevencia proti bolestiam chrbta.

Pružná a ohybná chrbtica (30:24 min.)
Pravidelné precvičenie chrbtových svalov a najmä okolia chrbtice spustí proces regenerácie celého organizmu. Priaznivo pôsobí na stavce chrbtice, medzistavcové platničky a kĺby medzi stavcami a cez nervové a energetické dráhy aj na činnosť orgánov a žliaz.

Zdravé bedrové kĺby (29:24 min.)
Cvičením výrazne posilňujeme bedrové kĺby, zvyšujeme ich pohyblivosť a podporujeme regeneráciu. Spevňujeme svaly na nohách, sedacie svaly a svaly dolnej časti chrbta. Pôsobíme priaznivo na sedací nerv, stimulujeme k činnosti orgány v brušnej dutine.

Koncentrácia a rovnováha tela a mysle (30:08 min.)
Cvičením pôsobíme na rozprúdenie energie v celom tele. Chrbtica získava pevnosť a pružnosť, naťahujeme svaly na vnútornej strane chrbtice, najmä v bedrovej časti, posilňujeme šijové a hrudné svaly, spomalíme a prehĺbime dýchanie. Zlepšíme koncentráciu, upokojíme myseľ, zladíme pohyb s rytmom dychu.

Pevné brušné svaly, pohyblivé ruky a chodidlá (30:17 min.)
Cviky spevňujú brušné, chrbtové a stehenné svaly, posilňujú bočné svaly drieku, panvy a hrudníka, zlepšujú celkovú telesnú kondíciu. Precvičenie dlaní a prstov rúk je prevenciou proti artróze a artritíde kĺbov, precvičením chodidiel spevňujeme klenbu nohy. Masážnymi cvikmi cez energetické body na chodidle pôsobíme liečivo na orgány, tkanivá a žľazy celého tela.


MEDITÁCIE

Upokojujúca meditácia (29:10 min.)
Cítiť sa vitálnym a vyrovnaným človekom znamená uvedomiť si, aké nevyhnuté je uvoľňovanie napätia – fyzického či psychického. Nájsť spôsob, ako sa telesne aj duševne dostaneme do stavu pokoja a pohody, ako zvládneme každodennú záťaž. Príroda ako nekonečný zdroj pozitívnej energie, jej láskavé zvuky a prekrásne obrazy nám otvárajú cestu k vnútornej harmónii. Stačí sa ponoriť do hĺbky svojho vnútra a predstaviť si... tichý teplý letný podvečer, upokojujúce zvuky prírody, vôňu zeme, rozkvitnutú lúku, čistý svieži vzduch, fascinujúci obraz zapadajúceho slnka na hladine jazera. Cítime, ako sa stávame súčasťou tohto nádherného, neustále sa opakujúceho kolobehu – slnko zapadá, končí sa deň, prichádza noc a všetko nastáva znova a znova...

Vnútorná sila (26:00 min.)
Všetci sme neoddeliteľnou súčasťou vesmírnej harmónie. Svoju náladu, myšlienky a pocity vyžarujeme a ovplyvňujeme nimi všetko a všetkých okolo seba. Cesta pochopenia a prijatia seba, pozitívneho myslenia, schopnosti naladiť sa na vibrácie lásky a pohody, vedie aj cez meditáciu. Pomôže nám uvoľniť sa, získať nadhľad nad stresovými a vypätými situáciami. V hlbokej meditácii prebúdzame svoju vnútornú silu. Vnímame seba v prítomnosti,  „tu a teraz“, so svojimi chybami aj prednosťami, prijímame posolstvá svojej intuície, počúvame vnútorný hlas, čerpáme energiu zo svojho vnútra. Prijímame prekážky a vnímame ch ako jedinečnú učebnú látku v škole života. V príjemnom uvoľnení tela aj mysle sa učíme vychutnať si každý okamih života.
 

Vianočná ZĽAVA 15%!

Cena:  85 € + poštovné a balné 7.90 €

Políčka označené * sú povinné!

Spôsob platby: dobierka


Pridať kód

Celková cena:

Zľavový kód je aktívny
Cena po zľave: