VIDEO cvičenia a meditácie MONADA

I. USB kľúč - Cvičenia a meditácie s MONADOU „na doma“
 

VIDEO CVIČENIA

Cvičenie s liečivou masážou chrbtice (28:44 min.)
Ranné precvičenie chrbtových svalov a najmä okolia chrbtice je ozdravujúce a veľmi príjemné. Pravidelné cvičenie spúšťa proces regenerácie celého organizmu. Priaznivo pôsobí nielen na stavce chrbtice, medzistavcové platničky a chrbtové svalstvo, ale cez nervové a energetické dráhy aj na činnosť orgánov a žliaz. Cviky sú účinnou prevenciou aj podporou liečby pri bolestiach chrbtice, hlavne v oblasti krížovej a krčnej.

Ozdravujúce regeneračné cvičenie (36:26 min.)
Cviky na postupné precvičenie všetkých svalov a kĺbov. Pravidelné cvičenie uvoľňuje svalové aj emocionálne napätie, ponaťahuje skrátené svaly a šľachy, posilní svalstvo celého tela. Stimuluje hlboké brušné dýchanie, zlepšuje činnosť pľúc a okysličenie celého tela, podporuje činnosť srdca a krvný obeh, posilňuje imunitu. Pravidelným cvičením zostavy sa postupne zmiernia zdravotné problémy, získame sviežosť tela aj mysle, pružnú chôdzu, elegantne vzpriamené držanie tela.

Ranné cvičenie s Pozdravom Slnku (21:10 min.)
Pohybová zostava cvikov na ranné rozhýbanie, minimálne náročná na čas. Podstatou je zohriatie svalov, zlepšenie pohyblivosti kĺbových spojov a systematické precvičenie celého tela. Cvičenie má pozitívny účinok na celkovú kondíciu - posilňuje svaly kosti a väzivo celého tela, najmä svalový korzet pozdĺž chrbtice. Udržuje chrbticu pevnú, pružnú a ohybnú. Oživuje krvný obeh a podporuje rovnováhu vegetatívneho nervového systému. Je to pravdepodobne najstaršia ranná rozcvička.

Päť Tibeťanov a cvičenie pre zdravie a vitalitu  (21:10 min.)
Zostava cvikov má pozitívny účinok na chrbticu a svalstvo celého tela, spevňuje svaly v oblasti kĺbov, zlepšuje držanie tela, zvyšuje kondíciu, podporuje trávenie aj vylučovanie, pomáha udržiavať optimálnu hmotnosť. Zostava Päť Tibeťanov harmonizuje činnosť hormonálnych žliaz a tým všetky telesné funkcie, pomáha udržiavať energetickú rovnováhu, dodáva vitálnu energiu, spomaľuje proces starnutia a udržuje mladosť. Rozvíja psychický potenciál a koncentráciu, stimuluje produkciu endorfínov v mozgu, prináša pocit uvoľnenia a dobrej nálady.
 

RELAXÁCIE a MEDITÁCIE

Relaxácia s liečivou silou prírody (30:14 min.)
Žijeme v mori zvukov a vibrácií, denne nás sprevádzajú a obklopujú. Cesta von zo zvukovej nepohody vedie do prírody – do sveta harmonických zvukov. Tichých miest na lúke, v lese či pri potoku je stále menej, môžeme sa tam vybrať vo svojich predstavách... Symfónia lúky so spevom vtákov a cvrčkov, zurčanie potoka, šum lístia stromov a tisíce ďalších, človekom už nevnímaných zvukov prírody, sú tým najliečivejším balzamom na psychiku aj telo. Príroda a jej liečivé energie sú nevyčerpateľným zdrojom životnej sily a radosti zo života. Relaxácia prináša blízky kontakt s energiami prírodných živlov – zeme, vzduchu, vody a ohňa.

Láska, radosť a šťastie v relaxácii  (31:09 min.)
Počas relaxácie znovu objavíme prirodzenú schopnosť dostať sa pomaly a nenútene do príjemného stavu uvoľnenia tela a upokojenia mysle. Vychutnávame pokoj ako najvyššiu rovnováhu citov, myšlienok a postojov. Necháme sa unášať hudbou… Citlivé, krehké tóny, pri ktorých môžeme nádherne snívať, pomáhajú naladiť sa na žiarivú liečivú vibráciu šťastia, radosti a lásky. Jemná, pozvoľne plynúca hudba vesmírnej harmónie prežiari svojimi lúčmi najskrytejšie zákutia duše, odhaľuje pravú príčinu problémov a vnútorných napätí. Navodzuje atmosféru porozumenia a spolupatričnosti, oslobodzuje a sprevádza na ceste sebapoznania a vnútorného rastu.

Očisťujúca liečivá meditácia (30:11 min.)
Uvoľnenie napätia, prehĺbenie dýchania a navodenie pravidelného vnútorného rytmu organizmu vedie rýchlo a bezpečne, bez negatívnych vedľajších účinkov, k celkovej telesnej a duševnej regenerácii, k prílivu vitálnej životnej sily. Stačí len počúvať, vnímať a prijímať… Magická slnečná záhrada, jazierko s krištáľovou vodou – miesto ako stvorené na očisťujúci svieži kúpeľ. Energia vody čistí telo, odplavuje nepokoj, rozjasňuje myseľ.  Slnečná energia uzdravuje telo, tíši emócie, omladzuje. Žiarivá liečivá vesmírna sila prináša pocit zdravia, sviežosti, spokojnosti.  Preniká hlboko do duše, prináša súlad s celým vesmírom, pocit istoty, bezpečia, sebadôvery...

Dúhová meditácia (30:50 min.)
Človek je ako hudobný nástroj. Ak nie je správne naladený, neznie a narušuje harmóniu v nekonečnom orchestri prírody a vesmíru, vyžaruje negatívnu energiu. Poznať seba a nájsť si miesto v živote prináša pocit naladenia, zharmonizovania a harmóniu vyžarujeme ďalej. Meditácia ako cesta sebapoznania prináša pocit úľavy v podobe uvoľnenia tela a upokojenia mysle. Otvára bránu do sveta predstáv a liečivých obrazov... Prekrásne, slnkom zaliate údolie, biely chrám so svätyňou prežiarenou liečivou kozmickou energiou vytvárajúcou farebné dúhové spektrum. Každá farba spektra – od červenej až po fialovú – pomáha naladiť sa na jemné energie, rozvibruje a naladí myseľ, emócie, prebudí lásku, súcit, tvorivosť, odvahu, komunikáciu, múdrosť, intuíciu...
 

Vianočná ZĽAVA 15%!

Cena:  85 € + poštovné a balné 7.90 €

Políčka označené * sú povinné!

Spôsob platby: dobierka


Pridať kód

Celková cena:

Zľavový kód je aktívny
Cena po zľave: