Cvičenie relaxačné a meditačné

Súkromná hodina relaxácie a meditácie

Relaxácia a meditácia sú techniky na uvoľnenie telesného, duševného aj emocionálneho napätia a obnovenie prirodzeného stavu rovnováhy v organizme. Pomocou nich sa učíme kontrolovať svoje vlastné myšlienky, rozumieť svojim pocitom, spoznávať samého seba a čerpať energiu z prítomného okamihu.
Potrebujete konečne vypnúť, prísť opäť na iné myšlienky, vystúpiť aspoň na chvíľu z každodenného kolotoča povinností, zbaviť sa stresu, vytvoriť si svoj vlastný priestor? Príďte si zrelaxovať súkromne s lektorkou. Počas relaxácie pod vedením lektorky znovu objavíte prirodzenú schopnosť uvoľniť sa a zbaviť sa únavy. Stačí sa len počúvať, vnímať a prijímať…
Nechajte sa sprevádzať pokojným hlasom v tichu alebo pri tónoch relaxačnej hudby, naučte sa s nami príjemný spôsob, ako sa dostať telesne aj duševne do stavu pokoja a pohody, ako zvládnuť každodennú záťaž. Okrem okamžitej úľavy v podobe uvoľnenia svalstva precítite aj prehĺbenie dýchania a upokojenie celého organizmu, ktoré vedie rýchlo a bezpečne k načerpaniu energie a k celkovej telesnej aj duševnej regenerácii.

Cena (30 min.):  39 €
 

Rezervácia
Na cvičenie je potrebné sa zarezervovať - vyberte si termín podľa Vášho želania. Rezerváciu môžete urobiť telefonicky, sms-kou (0910 940 707) alebo cez nasledujúci formulár. Vašu rezerváciu Vám potvrdíme.

Bližšie informácie:
Lýdia Rybková, telefón: 0902 221 111, e-mail: rybkova(at)monada.sk
Ing. Milada Dobrotková, telefón: 0910 940 707, e-mail: dobrotkova(at)monada.sk


Políčka označené * sú povinné!