Zdravé chudnutie

Detoxikácia, úprava metabolizmu a telesnej hmotnosti

Osobná konzultácia a poradenstvo metódy na zlepšenie kvality života. Spôsob, ako zlepšiť stravovacie návyky a metabolizmus. Súčasťou konzultácie je diagnostika organizmu - vstupné meranie pomocou váhy s analýzou stavby tela (hmotnosť, BMI, celkový tuk, vnútorný tuk, svalová hmota).
Trvalý prechod na vyhovujúce a vyvážené stravovanie v kombinácií s primeranou pohybovou aktivitou je cesta k zdraviu a vitalite. Znovu obnovenie prirodzenej rovnováhy v stravovaní spôsobí súčasne i obnovenie vašej zdravej telesnej (rovno)váhy. Podporujete výkonnosť, koncentráciu a zlepšujete príliv životnej energie. Výdatnejšie spíte, vaša telesná i psychická sila narastá – cítite sa celkovo lepšie, plní energie a zdravia a je to na vás aj vidieť. Vyskúšajte a poraďte sa, ak máte problémy s nadváhou, trávením, vyprázdňovaním. Dozviete sa jednoduché tipy a triky na redukciu hmotnosti. Získate návod, ako zmeniť svoje stravovacie návyky, jesť zdravo, vyvážene a tým upraviť svoj metabolizmus a telesnú hmotnosť. Aj recepty na inšpiráciu... Na tom, čo jete, skutočne záleží!

Cena (30 min.):  51 €

Rezervácia
Na relaxačné cvičenie je potrebné sa zarezervovať. Rezerváciu môžete urobiť telefonicky, sms-kou (0910 940 707) alebo cez nasledujúci formulár. Vašu rezerváciu Vám potvrdíme.

Bližšie informácie:
Lýdia Rybková, telefón: 0902 221 111, e-mail: rybkova(at)monada.sk
Ing. Milada Dobrotková, telefón: 0910 940 707, e-mail: dobrotkova(at)monada.sk


Políčka označené * sú povinné!