Relaxačné programy MONADA

Ponuka relaxačných programov MONADA.

 

 

 

MONADA Piešťany organizuje relaxačné pobyty od roku 1993. Najdôležitejším programom všetkých pobytov bolo a stále zostáva regeneračné a relaxačné cvičenie. Stovky našich spokojných klientov zistili, že zdravie a sila človeka nezávisia od veku, ale od stavu jeho chrbtice. Vyskúšali si, že cvičenia na chrbticu sú jednoduché a zvládnuteľné pre každého. Aj preto sme v roku 2005 rozšírili naše aktivity – vznikla škola jogy Piešťany s názvom Relaxačná škola MONADA.

V nových priestoroch sme otvorili pravidelné skupinové cvičenia jogy, zamerané na prevenciu a liečbu bolestí chrbtice a kĺbov, cvičenia na redukciu nadváhy, cvičenia pre tehotné, prednášky a semináre na témy zdravého životného štýlu pre individuálnych klientov aj pre skupiny. Počas každého roka stále ponúkame kurz jogy Piešťany – hodinové cvičenia sú minimálne 2-krát týždenne nonstop desať mesiacov. Joga Piešťany má svoju dlhoročnú tradíciu, aj preto počet záujemcov o cvičenia každým rokom rástol. Začali sme pre nich organizovať pravidelné stretnutia s občerstvením (tradičná Guláš párty, Indický čaj o piatej, Vianočný punč...).

Naša škola jogy Piešťany je stále miestom pravidelnej návštevy klientov pobytov organizovaných v piešťanských kúpeľných hoteloch. Absolvujú tu prednášku, cvičenie jogy a relaxáciu pod pyramídou. Priestory využívame aj na individuálne programy, konzultácie a poradenstvo v oblastiach zdravého životného štýlu.
Relaxačná škola úspešne pokračuje vo svojej činnosti už jedenástu sezónu, cvičenia si našli stálu klientelu. Osobná skúsenosť je najlepšia reklama, takže nových záujemcov väčšinou priviedli do skupiny tí, pre ktorých sa stala joga Piešťany súčasťou života. Ostatné dva roky ponúkame kurz jogy Piešťany formou celoročnej permanentky so skvelým bonusom – relaxačným pobytom MONADA.

Príďte medzi nás, pozývame vás na denné intenzívne cvičenie jogy v Relaxačnej škole Piešťany. Dozviete cenné informácie o svojom tele a metódach jeho regenerácie. Všetko môžete vyskúšať pod dohľadom skúseného lektora. Naučíte sa systém príjemných cvičení, ktoré zvyšujú pružnosť svalov, pohyblivosť kĺbov, podporujú činnosť vnútorných orgánov. Budete sa cítiť v pohode a zľahka sa pohybovať. Vďaka tomu máte dostatok životnej energie a dokážete sa lepšie sústrediť na činnosti, ktoré máte radi.