História pobytov MONADA

V apríli 1993 sa zrodila myšlienka realizovať týždňové relaxačno-ozdravovacie pobyty s regeneračnými a dýchacími cvičeniami, zdravým stravovaním a relaxáciami, doplnených plávaním, saunovaním, turistikou.

 • Pod hlavičkou MONADA pôsobíme na Slovensku od 30.11.1993, kedy sme spustili prvý týždňový relaxačno-ozdravovací pobyt v hoteli Corecta v Piešťanoch.
   
 • Rok 1994 bol našou prvou sezónou, kedy sme zrealizovali prvé pobyty. Naše začiatky sa spájajú s mestom Piešťany, kde dodnes sídli naša spoločnosť.
   
 • V roku 1995 sme si vybrali hotel Sĺňava, s výnimkou letného termínu, ktorý sme realizovali v hoteli Fortunato na Duchonke.
   
 • Sezóna 1996 znamenala pozitívny prelom v činnosti našej spoločnosti. V priebehu roka sme sa intenzívne venovali klientom na 20 pobytoch v hoteli Sĺňava v Piešťanoch. Novinkou v programe pobytov bola relaxácia pod pyramídou v relaxačnom klube v Piešťanoch.
   
 • V roku 1997 sme priniesli novinky, ktoré zostali dlhé roky súčasťou relaxačných pobytov. Informácie o stravovaní, cvičení, relaxáciách, najlepšie recepty jedál, podávaných v rámci pobytov mnoho ďalších užitočných rád sme vydali vo forme informačného bulletinu, ktorý dostal každý klient.
   
 • Sezóna 1998 priniesla ďalšiu novinku. Klientom sme na letné mesiace ponúkli 9 termínov vo Vysokých Tatrách - v hoteli Permon v Podbanskom.
   
 • Od roku 1999 sme zmenili miesto - realizáciu pobytov sme presťahovali do prekrásneho tatranského prostredia, do hotela Permon v Podbanskom. Prvý krát sa v našej ponuke objavujú dva druhy programov relaxačno-ozdravovacích pobytov - MONADA classic a MONADA extra
   
 • V sezóne 2000 zostávajú programy MONADA klasik a MONADA extra, od polovice októbra 2000 sme ponuku obohatili o nové programy - MONADA impulz, MONADA štart, MONADA špeciál a MONADA profesionál. V roku 2000 sme tiež založili českú pobočku MONADIAS so sídlom v Luhačoviciach, ktorá zabezpečuje predaj relaxačno-ozdravovacích pobytov MONADY pre českých klientov.
   
 • Rok 2001 priniesol našim klientom ďalšie rozšírenie ponuky programov. V septembri pribudli ďalšie dva úzko špecializované programy - MONADA vizáž a MONADA turist.
   
 • Sezóna 2002 prináša pre klientov MONADY nové zariadenie - hotel Malina v horskom stredisku Malinô Brdo vo Veľkej Fatre. Zaradili sme do ponuky aj skrátené 5-dňové relaxačno-ozdravovacie pobyty, ktoré sa stretli s veľkým záujmom klientov.
   
 • V sezóne 2003 sme klientom ponúkli novorekonštruovaný hotel Kriváň v Podbanskom. K programom predchádzajúcej sezóny pribudol program Astro a Lektorský kurz, v ktorom sme vyškolili 23 záujemcov o prácu lektora MONADY. Takmer do každého programu sme zaradili novinku - diagnostický Test zdravia metódou Dr. Schimmela.
   
 • Sezóna 2004 priniesla v ponuke MONADY veľa noviniek - nielen v programoch, ale predovšetkým sme ponúkli nové destinácie pre realizáciu pobytov. Do ponuky sme zaradili programy Plus s aerobikom, Beauty, Rytmik, Fitness a Balnea. Ponúkli sme hotel Aphrodite v kúpeľoch Rajecké Teplice, hotely Balnea Esplanade a Balnea Grand v kúpeľoch Piešťany a hotel Hydro Krpáčovo v Nízkych Tatrách v Krpáčove.
   
 • V roku 2005 vznikla Relaxačná škola MONADA so sídlom v Piešťanoch. V nových priestoroch sme otvorili pravidelné skupinové cvičenia, zamerané na prevenciu a liečbu bolestí chrbtice a kĺbov, cvičenia na redukciu nadváhy, gravidjogu - cvičenia pre tehotné, prednášky a semináre na témy zdravého životného štýlu. Novinkou cestovnej kancelárie MONADA v tejto sezóne boli 4-dňové víkendové wellness pobyty v hoteli Hubert v Gerlachove, v Grandhoteli Praha v Tatranskej Lomnici, v liečebnom dome Solisko na Štrbskom plese, v hoteli Tri studničky v Demänovskej doline, Šport na Donovaloch, Victoria v Martine a Balnea Palace v Piešťanoch. Prvý krát sa pobyty presťahovali mimo Slovenskú republiku - do kúpeľného mesta Luhačovice, hotel Adamantíno.
   
 • V roku 2006 Relaxačná škola MONADA úspešne pokračovala vo svojej činnosti. Vzrástol počet pravidelných cvičencov - nadšencov. K 1. výročiu otvorenia relaxačnej školy sme zorganizovali "Párty s fazuľovým gulášom". V rámci cestovnej kancelárie MONADA sme úspešne pokračovali v organizovaní relaxačno-ozdravovacích pobytoch v Grandhoteli Permon v Podbanskom, kde sme otvorili víkendové wellness pobyty. Žiadané boli aj pobyty Balnea v Piešťanských kúpeľoch v hoteli Balnea Grand. Pre klientov Grandhotela Permon sme v spolupráci s recepciou hotela spustili Permon´s relaxačno-ozdravovacie programy.
   
 • V roku 2007 sme odštartovali "Permonský pobytový nonstop maratón" relaxačno-ozdravovacích pobytov a Wellness pobytov a Permon´s relaxačno-ozdravovacích programov. Ponuku v Relaxačnej škole MONADA sme obohatili o individuálne programy a skvalitnili sme denné programy. Novinkou sezóny 2007 je ponuka TOP regeneračných pobytov v penzióne Diana v Piešťanoch. Vyskúšali sme 3-dňový pobyt TOP víkend a predĺžený víkend TOP relaxácia. Tieto intenzívne pobyty v rodinnej atmosfére malej skupiny klientov sa stretli s pozitívnym ohlasom zrejme preto, lebo mnohým pripomenuli štýl pobytov z našich začiatkov. V tomto roku sme zaznamenali ešte jeden pozitívny jav - relaxačné pobyty sú stále častejšie objednávané ako darčeky - k Vianociam, k osobným sviatkom, ako svadobne dary, ale aj zo strany firiem a spoločností ako odmena pre manažérov a pracovníkov.
   
 • Rok 2008 bol rokom úspešného pokračovania v tradíciách - pobyty v Grandhoteli Permon sme začali v januári, pokračovali nonstop počas celého roka a končili pred Vianocami. V januári sme otvorili pre našich klientov v Permone Wellness shop so zaujímavým tovarom pre zdravie a krásu. Pokračovali aj pobyty v penzióne Diana v Piešťanoch - s úspechom sa stretol najmä 5-dňový Veľkonočný relax. O cvičenia v Relaxačnej škole v Piešťanoch bol počas tohto roka stále väčší záujem, počet pravidelných cvičiacich sa rozrástol. Začali sme pre nich organizovať pravidelné stretnutia s občerstvením (tradičná Guláš párty, Indický čaj o piatej, Vianočný punč...) . Relaxačné pobyty opäť potešili mnohých našich klientov ako vianočné darčeky a čoraz viac firiem a spoločností si vyberá regeneračný program MONADA ako náplň teambuildingových stretnutí.
   
 • Rok 2009 bol rokom veľkých zmien. Relaxačno-ozdravovacie pobyty sme začínali v januári v Grandhoteli Permon, pokračovali sme jarnými prázdninami a s veľkým záujmom sa stretol aj Veľkonočný pobyt. Kvôli rekonštrukcii bazénu a wellness sme v máji pobyty v Grandhoteli Permon prerušili a klientom sme priniesli hneď dve novinky – vrátili sme sa do Piešťan, priamo do centra mesta a v hoteli Magnólia sme začali organizovať pobyty od mája, ktoré sa stretli s veľkým ohlasom aj u klientov z Moravy. Súčasťou programu okrem tradičných regeneračných a relaxačných cvičení a prednášok boli turistické vychádzky do nádherného okolia Piešťan a vychádzky po Kúpeľnom ostrove, spojené s poznávaním histórie Piešťanských kúpeľov. Súčasťou každého pobytu bola návšteva Relaxačnej školy, spojená s prednáškou alebo cvičením. Pre milovníkov Tatier sme tiež našli miesto ako stvorené na relax a načerpanie energie z prírody – v hoteli Patria priamo na brehu jazera Štrbské pleso. Spojenie relaxačného programu, wellness a turistiky prinieslo veľký záujem dlhoročných klientov MONADY. Spoluprácu s Grandhotelom Permon sme po 11-tich rokoch ukončili 31. júla. Relaxačná škola úspešne pokračovala vo svojej činnosti, cvičenia si našli stálu klientelu. Osobná skúsenosť je najlepšia reklama, takže nových cvičencov väčšinou priviedli do skupiny tí, ktorí už cvičenia poznali a pravidelne navštevovali. A v decembri sme otvorili úplne novú spoluprácu – miestom pre nonstop pobyty sa stali Patince, najjužnejšia obec Slovenska a komfortný Wellness hotel Patince.
   
 • Rok 2010 sme začali hneď po novom roku pobytom v hoteli Magnólia v Piešťanoch, kam sme sa tento rok ešte niekoľkokrát vrátili. Aj tento hotel si našiel svoju stálu klientelu. Naďalej zostali počas celého roka v ponuke pobyty v hoteli Patria na Štrbskom Plese – práve tu sa tešili obľube 8-dňové pobyty INTENZÍV s tromi cvičeniami počas dňa a DETOX s očistnou stravou navyše. A od februára sme ponuku obohatili o novinku sezóny – pobyty vo Wellness hoteli Patince, ktoré boli v ponuke každý víkend, raz do mesiaca týždňový pobyt a počas letných prázdnin nonstop. Relaxačný program MONADA – cvičenia a prednášky – sa stal súčasťou pobytov, ktoré ponúkal Wellness hotel Patince. Program bol zahrnutý v cene ubytovania pre všetkých klientov hotela aj MONADY. Navyše sme v hoteli opäť zriadili relaxačnú miestnosť s pyramídou. Relaxačná škola fungovala celý rok, aj počas letných mesiacov a nový školský rok sme tak, ako sa stalo už tradíciou, otvárali posedením pri skvelom fazuľovom guláši. A ku koncu roka sme si opäť uvedomili, klienti radi obdarúvajú svojich blízkych zážitkom vo forme relaxačného pobytu. A Nový rok 2011 sme vítali spolu s účastníkmi Silvestrovského pobytu vo Wellness hoteli Patince.
   
 • Rok 2011 sme odštartovali v rámci Silvestrovského pobytu v Patinciach a pokračovali sme až do konca zimných prázdnin Trojkráľovým pobytom. Maximum pobytov sme v tomto roku sústredili do Wellness hotela Patince – pobyty sme tu organizovali celoročne – víkendy, predĺžené víkendy aj týždňové pobyty. A samozrejme sviatky ako Veľká noc, Vianoce, Silvester a nonstop letné mesiace. Aj klienti hotela ocenili možnosť zúčastniť sa programu MONADA v rámci každého pobytu. Veľkonočný pobyt sme zorganizovali aj v Piešťanoch v hoteli Magnólia a v ponuke zostali pre stálu klientelu aj týždňové pobyty v hoteli Patria na Štrbskom Plese. Nakoľko sme celé leto organizovali pobyty a programy v Patinciach, Relaxačná škola v Piešťanoch mala letné prázdniny. V rámci letnej ponuky pobytov v Patinciach sme vytvorili nové programy na očistu, detoxikáciu a redukciu nadváhy pomocou špeciálnych prírodných prípravkov. A ako novinku sme začali ponúkať programy Zdravého chudnutia a odkyslenia organizmu individuálne aj v rámci relaxačných pobytov. Programy sa stretli s veľmi pozitívnym ohlasom zo strany klientov.
   
 • Rok 2012 bol už tretí v poradí, ktorý sme začínali Silvestrovským pobytom vo Wellness hoteli Patince a pokračovali sme až do Troch kráľov, kedy končili zimné prázdniny. Náš hlavný "pobytový stan" zostal aj v tomto roku vo Wellness hoteli Patince, kde sme pobyty organizovali celoročne. V najväčšej obľube sa tešili aj naďalej víkendové pobyty a predĺžené víkendy pre tých klientov, ktorí sú celoročne časovo zaneprázdnení. Víkendy využívali aj viackrát počas roka. S veľmi pozitívnym ohlasom zo strany klientov sa stretol predĺžený víkend Jarné prebudenie so špeciálnou detoxikačnou stravou. Termíny tohto pobytu boli v období, ktoré je vhodné na jarnú očistu organizmu. Veľký záujem bol už tradične o pobyty počas Veľkonočných sviatkov a klienti využili prekrásne letné počasie ako letnú dovolenku. Novinkou bola možnosť využívať všetky bazény v areále kúpele Patince a rozšírenú ponuku služieb vo vonkajšom areále Welness hotela Patince. Letné pobyty sme organizovali nonstop celé leto, v ponuke boli 3-dňové až 8-dňové. Klienti hotela ocenili počas celého roka možnosť zúčastniť sa programu MONADA zdarma v rámci každého pobytu. Aj naďalej zostali v ponuke víkendy v Piešťanoch v hoteli Magnólia, vybrali sme atraktívne termíny, v ktorých sa v Piešťanoch konali zaujímavé akcie a podujatia. Pre našu stálu klientelu sme zorganizovali týždňové pobyty v hoteli Patria na Štrbskom Plese a po troch rokoch sme sa vrátili do Grandhotela Permon na Podbanskom s ponukou týždňových a víkendových pobytov. Tatranskou novinkou bol predĺžený víkend v hoteli Hubert v Gerlachove. Vo všetkých tatranských termínoch roku 2012 nám mimoriadne prialo počasie, takže okrem tradičných ranných a večerných cvičení a prednášok sme sa aktívne venovali turistike a užívali si pobyt v prírode. Nakoľko sme celé leto organizovali pobyty a programy v Patinciach, relaxačná škola v Piešťanoch mala aj tento rok letné prázdniny. Už siedmy cvičebný školský rok sme začali v septembri tradične pozvánkou na Fazuľový guláš. Stretli sa tu všetci, ktorým už počas leta chýbalo pravidelné cvičenie jogy. V ponuke Relaxačnej školy MONADA zostali aj naďalej individuálne cvičenia, relaxácia pod pyramídou a individuálne konzultácie a poradenstvo k metódam zdravého chudnutia. Tieto služby využívalo s úspechom čoraz viac klientov.
   
 • Počas predchádzajúcich troch rokov sa pobyty vo Wellness hoteli medzi našimi klientmi osvedčili a tak aj štvrtý rok v Patinciach – rok 2013 sme začínali Silvestrovským pobytom vo Wellness hoteli Patince a pokračovali sme až do Troch kráľov, kedy končili zimné prázdniny. Medzi klientmi, ktorí „objavili“  Wellness hoteli Patince ako vhodné miesto na relax v spojení s programom MONADA, využívali aj naďalej hlavne víkendové pobyty a predĺžené. Detoxikačný pobyt prilákal tento rok do Patiniec viac klientov a začali sa vracať nielen tí, ktorých pobyt oslovil minulý rok, ale aj tí, ktorí poznali Detox s MONADOU ešte z hotela Permon od roku 2000. Spolupráca s Wellness hotelom Patince sa posunula do spolupráce vo vytváraní a predaji spoločných produktov, napríklad novinka Letná detoxikácia – 5-dňové termíny pobytov sme vyberali podľa lunárnych pravidiel, podľa Splnu Mesiaca. Už tradične bol veľký záujem o sezónne pobyty – termíny sviatkov a školských prázdnin. Letné pobyty sme zostali nonstop celé leto, v ponuke boli opäť 3-dňové až 8-dňové. Klienti ocenili pekný vonkajší areál hotela, animačný program pre deti aj dospelých počas celého leta a vynikajúcu termálnu vodu. Tatranské pobyty majú stále svojich prívržencov, takže sme pár termínov strávili opäť  v hoteli Patria na Štrbskom Plese aj v Grand Hoteli Permon na Podbanskom s ponukou týždňových a víkendových pobytov. Relaxačná škola v Piešťanoch naďalej fungovala ako „škola“ s prázdninami – do júna a potom od septembra. Aj ôsmy cvičebný školský rok sme začali v septembri tradične stretnutím pri fazuľovom guláši a dobré meno našej Relaxačnej školy oslovilo ďalších nových klientov, ktorí sa pripojili k skupine cvičiacich
   
 • Keďže sa Wellness hotel Patince stal miestom nášho celoročného „pobytu", rok 2014 sme už tradične začínali Silvestrovským pobytom. Obľubu u našich klientov si stále viac získavali Detoxikačné pobyty, kvôli veľkému záujmu zo strany klientov sme pridávali viac termínov a klienti sa vracali. Pobyty v Patinciach počas celej sezóny zostávali približne rovnaké – Veľkonočný pobyt, jarné, letné a jesenné prázdniny a sezónne ponuky. Obľubu si získal aj pobyt Letná detoxikácia, v tomto roku sme mali plne obsadené tri termíny (júl, august, september). Z tatranských hotelov sme pobyty organizovali len v hoteli Patria, ale boli ako vždy veľmi úspešné, zamerané na jogové cvičenia a turistické vychádzky. Vyskúšali sme aj letný sezónny termín, ktorý oslovil zas inú klientelu z radov pedagógov. Relaxačná škola MONADA v Piešťanoch organizovala denné cvičenia počas školského roka aj naďalej.  V rámci denných cvičení sme ponúkli na sezónu 2014/2015 novinku – ročnú permanentku so skvelým bonusom – víkendovým pobytom vo Wellness hoteli Patince. Ponuka nám priniesla novú klientelu.
   
 • Rok 2015 sa niesol v znamení detoxikácie - počas celého roka sme zrealizovali až 9 termínov Detoxikačných pobytov, z toho viac ako polovica bola v dňoch mimo víkendu. Klienti si obľúbili práve tieto termíny, keďže vtedy je hotel menej obsadený a poskytuje väčší komfort. Horúce leto prilákalo do Patiniec veľké množstvo spokojných klientov, boli sme tu s našim programom (cvičenia, prednášky) zas nonstop. Naďalej zostali najobľúbenejšie víkendové pobyty a predĺžené víkendy, klienti predovšetkým z dôvodu časovej zaneprázdnenosti nemajú podmienky na absolvovanie dlhších pobytov, s výnimkou letných termínov, kedy je pobyt v Patinciach často letnou rodinnou dovolenkou.
  V hoteli Patria sme pre záujemcov o tatranské pobyty zorganizovali víkendové aj týždňové regeneračné pobyty a využili sme pekné počasie na turistiku. V rámci Relaxačnej školy sa osvedčila minuloročná ponuka, zmenili sme typ pobytu ako bonus k ročnej permanentke – 4-dňový Detoxikačný pobyt vo Wellness hoteli Patince.
 • V roku 2016 sme relaxačné pobyty organizovali opäť vo Wellness hoteli Patince – aj tento rok sme privítali na Silvestrovskom pobyte práve tu. V januári sme našim klientom ponúkli novinku v piatich termínoch počas celého roka - pobyt Meditácia, o ktorý prejavili záujem hlavne naši dlhoroční priaznivci. Detoxikačné pobyty sa stali veľmi obľúbenými aj v tomto roku - klientom vyhovovalo spojenie jogových cvičení, relaxácií, chutnej očistnej stravy s wellness a termálnou vodou. Počas 10-tich termínov sa Detoxikačných pobytov zúčastnilo množstvo klientov opakovane, aj viackrát počas roka. Aj napriek mimo víkendovým termínom bolo v niekoľkých skupinách vyše 60 klientov. Letná sezóna začala v Patinciach veľkolepou oslavou 10 výročia otvorenia hotela. MONADA pokračovala s programom (cvičenia, prednášky) zas nonstop celé leto – pre našich aj hotelových klientov. V Patinciach sme ponúkali hlavne víkendové pobyty a predĺžené víkendy počas celého roka, kedy si klienti mali možnosť vybrať ľubovoľný termín. Koniec roka bol opäť v znamení silvestrovskej rozlúčky, ktorá bola pre MONADU súčasne záverečným pobytom 7-ročnej spolupráce.
  Cvičenia v relaxačnej škole v Piešťanoch pokračovali formou zvýhodnenej celoročnej permanentky, ale záujemcovia o cvičenie mali možnosť využiť jednorazový vstup.

 • Začiatkom roka 2017 sme vrátili späť do Piešťan – do sídla MONADY a na miesto, kde sme v roku 1993 s pobytmi začínali. Nakoľko sme od roku 2003 spolupracovali aj s Kúpeľmi Piešťany, prvé pobyty sme zorganizovali práve v kúpeľných hoteloch. Vytvorili sme pobyty skupinové aj individuálne, v programe ktorých sme spojili to najlepšie z MONADY (jogovo-rehabilitačné cvičenia, relaxácie, relaxáciu pod pyramídou, prednášky aj prechádzky v piešťanských parkoch a okolí) a Kúpeľov Piešťany (vynikajúce kúpeľné procedúry na báze prírodných liečivých zdrojov - termálnej minerálnej vody a unikátneho sírneho liečivé bahna). Klienti využívali aj kúpeľné pobyty s ubytovaním, stravovaním a procedúrami v kúpeľných hoteloch, a s individuálnym relaxačným programom MONADA v priestoroch relaxačnej školy. S príchodom leta sme ponuku rozšírili na predĺžené víkendy v hoteli Park Piešťany, kde sme začali organizovať obľúbené pobyty našich klientov – Klasik, Detox a Meditáciu. Hotel Park sa nachádza v príjemnom tichom prostredí, neďaleko Kúpeľného ostrova a centra mesta, čo naši klienti veľmi ocenili. Naša celoročná prítomnosť v Piešťanoch nám umožnila viac využívať priestory relaxačnej školy na individuálne programy – cvičenia, relaxácie aj pod pyramídou, konzultácie, tarotové výklady, numerológiu...    
  Cvičenia v Relaxačnej škole prebiehali opäť “školským“ systémom – od septembra do júna. Klienti mali možnosť zakúpiť si celoročnú permanentku, 10-vstupovú permanentku alebo jednorazový vstup.

 • Rok 2018 bol rokom 25. výročia organizovania relaxačno-ozdravovacích pobytov pod hlavičkou MONADA. Pobyty s programom  MONADA sme sústredili do hotela Park v Piešťanoch. Príjemná poloha hotela Park na okraji Mestského parku, s výhľadom na rieku Váh, vytvárala po celý rok zázemie pre najpredávanejšie pobyty – Detox, Meditácia a Klasik. V Piešťanoch sme pred 25-timi rokmi začínali a spolu s nami sa sem radi vrátili aj naši klienti. Pokračovala aj spolupráca s Kúpeľmi Piešťany formou individuálnych pobytov s využitím unikátnych procedúr a programom MONADA, hlavne jogovo-rehabilitačných cvičení. Pre našich klientov, ktorých oslovili cvičenia s MONADOU, sme pripravili ďalšie cvičebné zostavy na USB kľúči. Každý, kto má záujem pravidelne cvičiť rokmi overené cvičenia, má k dispozícii 10 cvičebných zostáv a 6 meditácií.
  Aj v tomto roku sme cvičenia v Relaxačnej škole realizovali do konca júna a po prázdninách od septembra, s novým systémom – formou permanentiek s 2-mesačnou platnosťou. Klienti mali tiež možnosť vyskúšať cvičenie formou jednorazového vstupu.

 • V roku 2019 sme pobyty v hoteli Park Piešťany s programom  MONADA organizovali počas celého roka - od januára až do decembra. V celoročnej ponuke boli hlavne predĺžené víkendy od štvrtka do nedele Príjemná poloha hotela Park na okraji Mestského parku, s výhľadom na rieku Váh, vytvárala po celý rok zázemie pre najpredávanejšie pobyty – Detox, Meditácia a Klasik. V Piešťanoch sme pred 25-timi rokmi začínali a spolu s nami sa sem radi vrátili aj naši klienti. Pokračovala aj spolupráca s Kúpeľmi Piešťany formou individuálnych pobytov s využitím unikátnych procedúr a programom MONADA, hlavne jogovo-rehabilitačných cvičení. Pre našich klientov, ktorých oslovili cvičenia s MONADOU, sme pripravili ďalšie cvičebné zostavy na USB kľúči. Každý, kto má záujem pravidelne cvičiť rokmi overené cvičenia, má k dispozícii 10 cvičebných zostáv a 6 meditácií.
  Aj v tomto roku sme cvičenia v Relaxačnej škole realizovali do konca júna a po prázdninách od septembra, s novým systémom – formou permanentiek s 2-mesačnou platnosťou. Klienti mali tiež možnosť vyskúšať cvičenie formou jednorazového vstupu.

< Späť
Coffee MONADA